שפת האור - מור קורן זומר

 

                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

הידע של שפת האור עובד הרבה בעזרת האינטואיציה והתחושה. האיכויות שצבע מסוים או צורה מסוימת מביאים נתפסים לא רק באופן מנטאלי וקוגניטיבי, אלא גם באופן שניתן לחוש, להרגיש, לפעמים אפילו להריח או לחוש טעם מסוים או טקסטורה של הצורה או הצבע.

 

גריד הנכתב עבור נושא מסויים, עוזר לנו להתקדם לעבר נושא זה ולפגוש את השיעורים בדרך שעלינו לעבור על מנת שנוכל להביא לחיינו את המבוקש. למשל, בגריד שנכתב עבור זוגיות, לצורך המחשה, הגריד לא בהכרח יביא את הזוגיות המיוחלת, כמו שיקדם אותנו במסענו לעבר זוגיות, ויפגיש אותנו עם השיעורים והריפוי שאנו צריכים לפגוש על מנת שנוכל לקיים זוגיות או להיפתח אליה. כל גריד יקדם אותנו אל עבר הדבר אשר אנו מבקשים להביא, לברוא או להעצים, ויפגיש אותנו עם השיעורים שאנו צריכים לפתור בדרך.
 

כמובן לצד השפעת הגריד והכוונה שלו ישנו הרצון של האדם, האחריות שהוא לוקח על התהליך וההסכמה שלו לעבור את אותם שיעורים אשר מזדמנים בדרכו. הגריד לבד אינו מביא את השינוי אלא האדם בעזרת הגריד הוא זה שיוצר את השינוי.
 

ישנם מספר סוגי גרידים בשפת האור. ישנו גריד אישי שהוא כללי. גריד זה יהיה של 7 או 12 הצ'אקרות. ישנו גריד של 49 צורות וצבעים אשר נכתב לנושא נבחר ולרוב יעבוד לפרק זמן מוגדר. וניתן לכתוב גם גריד של 144 צורות וצבעים אשר אין לו תאריך תפוגה. גריד זה הוא מעין מכתב לנשמה והשפעתו נרחבת ומקיפה לאורך זמן רב.
 

לאחר שנכתב הגריד הוא מוטען להילה של האדם אשר עבורו נכתב הגריד והוא מתחיל לעבוד תוך זמן קצר. יש אנשים אשר ישר מרגישים את נוכחותו של הגריד ויש כאלו אשר לא מבחינים בנוכחות הגריד אלא במבט לאחור על ההתרחשויות מיום כתיבת הגריד. הגריד ושפת האור בכלל, עובדים בתוך החיים ומלווים אותנו מצד אחד עם הרבה קסם ועוצמה, ומצד שני בצורה שנסתרת מעיננו ומהבנתנו בזמן אמת.
 

שפת האור זהו ידע שימושי אשר כל אחד יכול ללמוד ולעבוד איתו עבור עצמו ועבור האחרים סביבו. זוהי מתנה עצומה לתת לעצמנו כלי זה, אשר באמצעותו אנו יכולים לשנות ולהשפיע ולהיות המאסטרים של חיינו. שפת האור עובד בהכרח עם אור. בעת כתיבת הגריד עלינו לוודא כי כוונתנו טהורה ונקייה וכי הגריד  (במידה וזה לאדם אחר) נכתב בהסכמת אותו אדם ומרצונו.

 

אחד הדברים שקוסמים לי ומאתגרים אותי בו זמנית בעבודה עם שפת האור ובהתפתחות הרוחנית שלי בכלל, זה היכולת שלי לברוא את המציאות בחיי , בשיתוף עם הבריאה, בכל רגע נתון. דבר זה עוזר לי לזהות באופן חד ובהיר בכל פעם שאני אוחזת בתפיסת מציאות מצמצמת או מגבילה, ובכל פעם שאני רוצה להגיע לעבר מטרה מסוימת ונאלצת לפגוש את המחסומים שבדרך. הפגישה שלי עם שפת האור, מרגע שקרתה, הרגישה ועדיין מרגישה כמו הגעה הביתה. אני מרגישה שאני מבינה את השפה מהלב ומהבטן ומרגישה שככל שאני מעמיקה את הקשר שלי עם הצורות והצבעים כך אני מגלה את הקסם והפלא שכל כך קשה להסביר במילים, אך זהו קסם אשר מחולל שינויים קסומים ומבורכים בחיי ובחיי אחרים.
 

במסע שלי עם שפת האור אני לומדת לדייק יותר ויותר את השימוש בכלי זה גם עבורי וגם עבור אחרים, ומגלה שככל שאני יותר מדויקת בכתיבת הגרידים כך הם עובדים בצורה יותר מרפאת ומשמעותית.
 

מתוך סקרנותי האישית והחקירה שלי על גבולות הריפוי בכלל, וריפוי באמצעות שפת האור בפרט, אני מגלה שבעזרת שפת האור נתן להביא ריפוי מאוד עמוק למחשכים, לפצעים התת קרקעיים, לדנ"א שלנו ואף למשקעים מחיים קודמים.

 

אני מודה לכל מורי השושלת אשר שימרו את הידע של שפת האור והנגישו אותו עבורנו

כך שניתן ללמוד או להיעזר בשפת האור כיום מכל מקום בעולם.

 

 

 

 

 

 

שפת האור מאמר

שפת האור הנה שפה עתיקה מימי המאיה אשר הועברה באמצעות שושלת קורנדרוס (מרפאים) ממקסיקו. זהו ידע שמאני של ריפוי, העצמה ובריאת מציאות בעזרת גיאומטריה מקודשת בשילוב עם צבעים. כל צבע וכל צורה מביאים איכויות ייחודיות למרחב. השימוש בשפת האור נעשה גם ב"שידור" (שליחה ישירה) של הצורות בצבעים השונים אל המרחב או האדם, וגם על ידי כתיבת גריד, מעין "מפה" אנרגטית או רשת של הצורות יחד עם הצבעים, לפי נושא הגריד וסוג הגריד אשר אנו מתכוונים לכתוב, על כך ארחיב בהמשך.

 

כתיבת הגרידים והשימוש בשפת האור נעשים עבור הנושאים בחיינו אותם אנו מבקשים  ללמוד, לרפא, להעצים, לאזן וכו'. כתיבת הגרידים יכולה להיות עבור נושאים הקשורים למגוון תחומי החיים כמו בעיות פיזיות ומחלות, קשיים רגשיים, אמונות ותפיסות מגבילות, מציאת זוגיות, הגדלת פרנסה, בריאות ואף נושאים ספציפיים יותר כמו הערכה עצמית, מימוש עצמי..וכו'.
כמו כן, ניתן לכתוב גרידים עבור מרחבים וחפצים ולהטעינם בגריד של שפת האור לפי האנרגיה שנבקש עבור הדבר.          

 

לימודי שפת האור נעשים בחניכה ממורה לתלמיד כפי שנעשה לאורך כל השושלת והגיע עד אלינו, ולכן זהו ידע שחייב להתקבל בחניכה ואינו יכול להילמד עצמאית או על ידי מישהו שלא קיבל חניכות אלו.

 

 

מור קורן זומר MA

ריפוי אינטגרטיבי | *גוף *נפש *רוח
052-8901953
morkoren@gmail.com

מור קורן זומר - שפת האור