ליווי רוחני-רגשי בזמן מחלה / משבר

 

בשני המצבים המאתגרים של החיים, מחלה ומשבר, אנו נקראים לתשומת לב מיידית למה שעובר עלינו ובדרך כלל נדרשים לגייס את כל כוחותינו על מנת להתמודד עם המתרחש.

במקרה היותר טוב יש לנו את הכוחות הדרושים להתמודדות, אנו מבינים את המסר או השיעור של אותו משבר או מחלה ויש לנו את רשת התמיכה לה אנו זקוקים על מנת להתמודד ולצמוח מתקופה זו על כל ההשלכות והשינויים שמגיעים איתה.

במקרה היותר מאתגר, זמן של משבר או מחלה מעמת אותנו עם הפחדים והקשיים הכי עמוקים שלנו ותופס אותנו לא מוכנים או ללא ידיעה כיצד להתמודד ולהמשיך מנקודה זו, יחד עם חוסר בהירות מדוע אנו עוברים את הקשיים שאנו עוברים כרגע.

זמן שכזה טומן בחובו הזדמנות גדולה לצמיחה וריפוי תוך מגוון התמודדויות לעיתים מורכבות עד מאוד עם דברים אשר קרוב לוודאי לא חלמנו שנצטרך להתמודד איתם.

לרוב זוהי קריאה להתעוררות, קריאה לשינוי. המערכת זועקת שכך אי אפשר להמשיך יותר.

על מנת ליצור שינוי אמיתי מעבר להתמודדות הפיזית עם המשבר או המחלה נדרשת הקשבה עמוקה אל תוך נשמתנו והווייתנו, על מנת להבין מדוע אנו חווים את הקשיים שאנו חווים ומה באמת הנפש שלנו מלמדת אותנו ומבקשת מאיתנו שנשים לב.

בעבודה משותפת וליווי רוחני-רגשי, אני מזמינה למסע חקירה אל תוך הקושי אותו חווים תוך הקשבה, הכלה, קבלה וכבוד רב למתרחש, ומציאת כלים היכולים לסייע בהתמודדות עם האתגרים בהם נפגשים.

עתות של משבר/מחלה מהוות הזדמנות יקרה מפז לצמיחה עמוקה לטרנספורמציה משמעותית.

מור קורן זומר MA

ריפוי אינטגרטיבי | *גוף *נפש *רוח
052-8901953
IntegrativeHealing.Mor@gmail.com