ריפוי אינטגרטיבי

 

בעידן בו אנו חיים היום, אנו מבינים יותר ויותר כי הכל מחובר ובלתי נפרד. אין תהליך מסוים אחד שאנו עוברים אשר נפרד משאר חיינו, ואין שינוי אחד שאינו מתחבר לשרשרת שינויים אשר יחדיו מאפשרים שלל של תנועות חדשות להגיע. כך גם נפש האדם אינה נפרדת מהגוף הפיזי ואינה מתקיימת ללא רוח והכל מתקיים יחדיו בהשפעה הדדית ובלתי נפרדת – גוף נפש ורוח.

 

כאשר אנו מעוניינים בשינוי, צמיחה וריפוי אנו מתבקשים להתבונן על הרבדים השונים של חיינו. ההתייחסות האינטגרטיבית כוללת בתוכה את ההיבטים הרחבים הקשורים לגוף, לנפש ולרוח.
 

למשל, גוף - מבריאותנו הפיזית, האופן בו אנו מתחזקים את גופנו, האופן בו אנו מתהלכים, נושמים, ונוכחים בגופנו.

נפש - המחשבות והאמונות אשר אנו חיים ופועלים על פיהם, המודעות שיש לנו להתנהלותנו ומידת האחריות שיש לנו על התנהלות זו, היכולת והרשות הפנימית להרגיש את רגשותינו העמוקים  ולבטא אותם בצורה בריאה.  


רוח - החיבור שלנו לכוח אשר גדול מאיתנו (מקור, בריאה, אלוהים, יקום...), חיבור למהות נשמתנו ולייעודנו. 

 

 

 

טיפולים וטכניקות אשר אני מציעה:

 

תרפיה גוף ~ נפש ~ רוח 

תהליך של חקירה, צמיחה וריפוי בגישה אינטראקטיבית, פעילה וחוויתית.  המפגשים משלבים שיחה, התבוננות והתנסויות בהתאם לתכנם בהם עוסקים וניתן לשלבם יחד עם טיפולים שמאנים וכתיבת גרידים של שפת האור להעמקה והעצמה. לקריאה נוספת...

 

טיפולים שמאנים

טכניקות ריפוי אנרגטיות תומכות בגוף ובנפש באופן עמוק. לקריאה נוספת...

 

כתיבת גרידים של שפת האור

כתיבת מפה אנרגטית בעזרת גאומטריה מקודשת המביאה אנרגיות תומכות, מרפאות ומעצימות בהתאם לסוג הגריד והנושא הספציפי. לקריאה נוספת...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מור קורן זומר MA

ריפוי אינטגרטיבי | *גוף *נפש *רוח
052-8901953
morkoren@gmail.com