חיבור לנשיות - ריפוי והעצמה

 

בחיים אנו עוברים שיעורים רבים אשר ספציפיים לנו ולנתיב ההתפתחות שלנו.

הזהות המגדרית אליה נולדנו אינה מקרית וטומנת בחובה שיעורים של התפתחות וצמיחה גם כן, מעבר לנושאים הכלליים איתם אנו מתמודדים בחיים אלו.

הזהות המגדרית שלנו לעיתים מרגישה מאוד טבעית ומחוברת ולעיתים מרגישה פצועה, מאיימת ואף מנותקת.

להיות אישה בעולם כה גברי במשך מאות ואלפי שנים זו אינה משימה פשוטה כלל. אין לנו בתרבות שלנו חינוך לנשיות, טקסי חניכה ומעבר שונים ולמידה על הטבע של האישה ובטח שלא לימדו אותנו על העוצמה והתבונה כמו גם יכולת האהבה וההכלה שטמונה בכל אישה כאשר היא מחוברת לנשיותה ועוצמתה.
 

כיום אני חשה שלאט לאט הזמנים משתנים ונשים מגלות מחדש את כוח הנשיות שלהן ומתחילות להבין את תרומתן העצומה לכלל החיים על פני האדמה. בכדי להתחבר לעוצמות הטמונות בכל אחת ואחת מאיתנו יש לנו מסע של גילוי ריפוי וחקירה של נתיב הנשיות שלנו.

כל אישה והמסע שלה. כל אישה ומה שחוותה מילדותה, דרך הנערות ועד לבגרות.

לצערי הרבה מן הנשים סביבי כולל אותי חוו פצעים שקשורים בנשיות אשר השפיעו עמוקות על התפיסה והמשמעות של להיות אישה.   אך כל אשר חווינו בא ללמד ולחבר אותנו לכוח האמיתי שלנו וליכולות שטמונות בנו אשר לעיתים מסתתרים מתחת לכאבים, קשיים ופצעים שונים שעברנו.

כיום לאחר מסע בו אני עדיין צועדת ולומדת, אני מרגישה בטוחה בגופי ובהיותי אישה ומברכת על כל המתנות שמגיעות עם זה וחולקת מתנות אלו יחד עם נשים אחרות המוכנות לצעוד בדרך גם כן.
 

אם את חשה שאת סוחבת עניינים לא פתורים שקשורים לנשיות, אם חווית כל סוג של הטרדה או חדירה לגבולות האישיים, אם יש לך קשיים ואתגריים מול נושאים הקשורים לנשיות -
את מוזמנת לתהליך חקירה וריפוי שמטרתו
להתחבר לעוצמה הנשית ממקום בריא ומחובר.

התהליך נעשה במפגשים אישיים ובשילוב של שיחה והתנסויות חווייתיות יחד עם ריפוי שמאני איתו אני עובדת.

בנוסף, מידי כמה זמן מתקיימים מעגלי נשים סביב נושאים מסוימים העוזרים לחיבור, קהילתיות והעצמה של קבוצת נשים יחדיו. התכנסות נשים יחד למען מטרות מסוימות ותפילות היא רבת עוצמה בהרגשתה והשפעתה. לעדכונים על מעגלים אלו מוזמנות להשאיר לי פרטים לעידכונים.

חיבור לנשיות והעצמה

מור קורן זומר MA

ריפוי אינטגרטיבי | *גוף *נפש *רוח
052-8901953
morkoren@gmail.com