מור קורן זומר
 

- MA בייעוץ פסיכולוגי בהתמחות בפסיכולוגיה סומאטית (ממוקדת גוף) מ CIIS, ארה"ב.

- התמחות בקליניקה לפסיכותרפיה סומאטית, סן פרנסיסקו (Center for Somatic Psychotherapy).

- הכשרת האקומי (פסיכותרפיה ממוקדת גוף) ו Somatic Experiencing לטיפול בעבודה עם טראומה.

- חניכות ולימוד של ידע שמאני שמועבר משושלת קורנדרוס, מקסיקו.  

 

ריפוי אינטגרטיבי מור

דרכי במסע הריפוי


מגיל צעיר מאוד התעניינתי והתעסקתי בחקירה פנימית ובתהליכי צמיחה וריפוי. תחילת דרכי בעולם הטיפולי החלה בלימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון, אשר לא נתנו מענה לשאלות הפנימיות שהיו לי אז ולכמיהה שלי להעמיק פנימה ולפגוש את עצמי מעבר לתיאוריות, גישות והבנות קוגניטיביות. בהמשך המסע שלי, לאחר למידה אקדמאית לצד חוויות והתנסויות רבות מעולם התרפיה, הגעתי ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה ממוקדת גוף (Somatic Psychology) ב-CIIS,   סן פרנסיסקו  (California Institute of Integral Studies). היה זה התגשמות של חזון כפי שראיתי והבנתי את עולם הריפוי והתרפיה וכפי שעבד עבורי בצורה הכי מרפאת.

 

הלימודים היו חקירה מרתקת ואינסופית של החיבור בין הגוף לנפש, תוך התייחסות הוליסטית ואינטגרטיבית. מעבר לכל, התבהר לי חד משמעית שהריפוי העמוק אינו תלוי ביכולתנו לנתח את המצב באופן אנאליטי, אלא ביכולתנו להרגיש, להתחבר ללב ולהקשיב לעצמנו מבפנים. בדרך זו ניתן לשחרר חסימות בגופנו ובנפשנו, אותן חסימות המונעות מאיתנו להתקדם כפי שהיינו רוצים באמת.

במהלך התמחות של כשנתיים בקליניקה סומאטית למדתי רבות על המנגנונים השונים בגופינו ובנפשנו. למדתי גם שלכל אחד דרך ייחודית משלו בה פועל ומבין את החיים ועל מנת שיתרחש ריפוי בכל הרמות יש ללכת אחרי האדם המבקש ריפוי, להיכנס אל עולמו ולהבין אותו מהלב, תוך מפגש אמיתי וכן של שני אנשים הנמצאים במסע משותף של גילוי וצמיחה. 
 

בשנים האחרונות בנוסף להתמקדות בריפוי הגוף והנפש התווסף גם מימד הרוח. ההבנה העמוקה כי החיבור שלנו לרוח ולהוויה הפנימית חשוב גם הוא לתהליך, הביא שיעורים רבים ומאתגרים ולימד אותי שבלי הרוח משהו בפנים כבוי או לא מחובר עד הסוף לחיים בכללותם כולל חיבור אל כוחות החיים שפועלים סביבנו. כיום, אני עוברת עוד ועוד חניכות לטכניקות ריפוי שמאני עתיק המגיע משושלת הקורנדרוס (מקסיקו) ומשתמשת בכלים אלו לריפוי אחרים. ריפוי שמאני זה מועבר בטכניקות אנרגטיות העובדות ברבדים העמוקים יותר של ההוויה יחד עם "שפת האור", ריפוי בעזרת גיאומטריה מקודשת וצבעים, שהינו גם כן ידע עתיק ועמוק לריפוי בכל הרבדים.

 

הגילוי האישי שלי מהדרך בה אני הולכת, והקו המנחה שלי להמשך, הוא שככל שאני יותר מחוברת לחיי בכל הרבדים ומסכימה לפגוש את החיים על עומקם ומורכבותם, כך מגיעות עוד מתנות לחיי וכך אני לומדת לרקוד עם החיים וליצור את המציאות שאני מבקשת.

מור קורן זומר MA

ריפוי אינטגרטיבי | *גוף *נפש *רוח
052-8901953
IntegrativeHealing.Mor@gmail.com