טכניקות ריפוי אנרגטיות שמאניות

 

 

 

 

 

 

ריפוי סלילי דנ"א 

הדנ"א שלנו מכיל את הדפוסים הגנטיים שעברו אלינו מהשושלות שלנו ומכיל גם את הדפוסים הגנטיים שרכשנו במהלך החיים בעזרת מחשבות, התנסויות, אמונות, מערכות היחסים, בחירות ופעולות. הדפוסים הגנטים הללו, אלו שהועברו אלינו ואלו שרכשנו בעצמנו משפיעים באופן ישיר על האופן בו אנו חויים את החיים ובאים לידי ביטוי בחיינו במישורים השונים של החיים – פיזי, ריגשי, נפשי, רוחני וחומרי.

באופן טבעי יהיו דברים אשר נרצה לחזק ולשמר בדנ"א שלנו ויהיו דברים שנשמח לשחרר ולנקות. בעזרת ריפוי סלילי הדנ"א נוכל לקודד מחדש את הדפוסים הללו. ריפוי זה מתאים לבעיות פיזיות כמו גם עניינים אנרגטיים, רגשיים ומנטליים אשר מושרשים אצלנו עמוק בהוויה ומלווים אותנו זמן ממושך. מעין אבני היסוד אשר על פיהם אנו חיים, פיזית ואנרגטית.

ריפוי דנ"א נעשה בכ- 4 מפגשים. זהו תהליך עמוק ומביא לשינוי וריפוי של היסודות במבנה הפיזי והאנרגטי שלנו בתוך סלילי הדנ"א שלנו.

 

טכניקת ההופי 

טכניקה זו ממלאת באנרגיה ומתאימה למצב של תשישות, חולי ואי נוחות. כמו כן טכניקה זו מנקה אנרגיה ישנה ומחסומים אשר מונעים מאיתנו להשיג את מטרותינו. מנקה את ה"עיניינים הלא פתורים" אשר מחזיקים את האנרגיה שלנו מלנוע הלאה.

 

מטריקס 

טכניקה זו מחברת לתוכנית הנשמה המקורית על מנת להפעיל את הפוטנציאל האמיתי של חיינו. בטיפול זה מפעילים את המטריצות של חוזה הנשמה. המטריצות השונות מתייחסות להיבטים שונים של חיינו - חוזה נשמה, התניות הקארמה, בחירות גורליות, מיזוג ההתנסויות ועבודה נכונה עם האנרגיה שלנו.

טיפול המטריקס עוזר להיפתח לאפשרויות חדשות, לזרום יותר בקלות עם החיים, לעבור במהירות דרך הקארמה, להשתחרר מאשליות ולהעצים את כוח החיים שלנו.

.

עבודה רגשית 

עבודה בריאה עם רגשות עובדת עם תנועה ואיפשור, כאשר האנרגיה נעה בפנים ורוצה לצאת. כאשר הרגשות לא נעים בצורה בריאה יש הצטברויות ותנועה לא מאוזנת שלהם בגופנו שמתבטאים למשל בגלים גבוהים של אנרגיה או בחוסר גישה לרגשותנו. בעזרת טכניקות שונות לעבודה עם פחד, כעס, צער ועצב ניתן להביא לזרימה של האנרגיה ואיזון / שחרור האנרגיה של הרגש איתו עובדים.

 

שזירת אור ואנרגיה - Weaving

עוזר ליצור תנועה חופשית בין הרוח (אנרגיה, מהות, הוויה) לחומר (אור, אדמה). עוזר למימוש, התעוררות, עשייה מתוך חיבור. עוזר לאזן את הגופים (פיזי, ריגשי, מנטלי) יחד עם התפתחות רוחנית.

 

עבודה אנרגטית העובדת על הגוף והנפש ברמות העמוקות ומאפשרת ריפוי וטרנספורמציה בנושאים שונים.